1996 yılından bugüne sektörde, reklam&marka danışmanlığından metin yazarlığına, standart ve standardın dışında özel promosyon ürünleri temin etmekten ürün fotoğraf çekimine, radyo-televizyon-gazete personeli yöneticisi ve genel yayın yönetmenliğinden sosyal medya danışmanlığına kadar birçok alanda, küçük-orta-büyük ölçekli firmalarla kurumsal şirketlere hizmet verdi. Bilgiyi kıskanmanın sektörde statükoya hizmet edeceğini düşünerek, meslektaşlarının bütün eleştirilerine rağmen, sitesinde firmaların ihtiyacı olan alanlarda başlıklar açarak bilgilendirme makaleleri yazdı. Reklam sektöründeki danışmanlık hizmetlerine halen çözüm ortaklarıyla birlikte devam etmektedir.

Müşterilerine A’dan Z’ye reklam hizmeti veren Harun Kaya’ nın başlıca hizmet kalemleri şunlardır; Gazete(satın alma-tasarım-organize), Televizyon(satın alma-prodüksiyon-organize), Radyo(satın alma-seslendirme-organize), Kurumsal(firmayı temsil eden tüm donelerin belli bir kalite ve düzende yapılması), Fotoğraf-Video(satın alma-çekim-montaj-prodüksiyon-tanıtım filmi-organize), Sosyal Medya(satın alma-SEO uyumlu metin yazarlığı-organize). Danışmanlık(müşterilerin reklam yükünü onların hedef ve bütçelerini sarsmadan üzerine almak).

Bugüne kadar kendisiyle çalışan, güvenen ve hâlâ müşterisi olmaktan çok dostane ilişkileri olan müşterilerine müteşekkir ve onlarla var olduğunun bilincinde…